Persbericht 4 mei 2020

Voorzitter Jan van Eijsden legt functie als voorzitter van Leergeld Randmeren om gezondheidsredenen neer.

Zeer tot onze spijt melden wij u dat onze voorzitter Jan van Eijsden per 1 mei 2020 zijn functie als voorzitter van Leergeld Randmeren om toegenomen gezondheidsklachten moet neerleggen. Onze stichting is formeel op 12 april 2019 opgericht en vanaf 1 oktober actief om kinderen tussen de 4 en 18 jaar uit gezinnen met beperkte financiële mogelijkheden te ondersteunen.

Jan van Eijsden heeft vanaf het eerste uur leiding gegeven aan ons bestuur en onder zijn leiding hebben we in korte tijd onze rol in de samenleving kunnen oppakken. Wij zijn hem dan ook veel dank verschuldigd.

Mevrouw Els van den Noort – Marselis uit Zeewolde neemt de komende periode de  functie van voorzitter van onze stichting waar.

Bestuur Leergeld Randmeren.